Вівторок, 24.10.2017, 06:54
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 320
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Олімпіади 2016/2017

    Вітаємо переможців (учасників) обласних олімпіад, турнірів та конкурсів
    у 2016/2017 н.р. та їх наставників
     
    Обласний турнір географів (ІІІ місце) вчитель Корнелюк І.В.
    Нерода Софія, Одіон Ірина, Левчук Роман, Шульга Юлія, Шумук Ася
     
     
    Обласний турнір біологів (ІІІ місце) вчитель Барабошко С.А.
    Нерода Софія, Одіон Ірина, Шумук Ася, Тимчишина Христина, Ятчук Леся
     
    Обласний турнір хіміків (ІІІ місце) вчитель Ничипорук М.М.
    Одіон Ірина, Баран Станіслав, Слупко Владилав, Тимчишина христина, Ятчук Леся

     

    Обласний турнір географів (ІІІ місце) вчитель Корнелюк І.В.
    Нерода Софія, Одіон Ірина, Левчук Роман, Шульга Юлія, Шумук Ася
     
    Обласний турнір фізиків (ІІІ місце) вчитель Никитюк В.М.
    Лялюк Андрій, Слупко Владислав, Левчук Роман, Андрійчук Дмитро, Тіхонов Андрій
     

    Вітаємопереможців (учасників) районних олімпіад та конкурсів
    у 2016/2017 н.р. та їхнаставників

     

    Інформаційнітехнології

    Слупко Владислав (10 клас) – ІІІ-IV місце (вчитель Татарин О.П.)

    Сахарчук Дмитро(11 клас) - 7 місце (вчитель Татарин О.П.)

     

    ІсторіяУкраїни

    Поліщук Христина (8 клас) -IV місце (вчительЗінчук Л.В.)

    Мощук Анна (9 клас) - І місце (вчитель Петренко В.В.)

    Нерода Софія (10 клас) - I місце (вчительПетренко В.В.)

    Дармофал Роксолана (11 клас) - ІV місце (вчительЗінчук Л.В.)

     

    Російськамова

    Котушко Ірина (9 клас) - І місце (вчитель Левчик Н.Г.)

    НеродаСофія (10 клас) - І місце (вчительБакун О.П.)

    Питюк Оксана (11 клас) - І місце (вчительБакун О.П.)

     

    Польськамова

    Трачук Яна (9 клас) – I місце (вчитель Ничипорук С.Г.)

    Киричук Каріна (9 клас) – II місце (вчитель Ничипорук С.Г.)

    Марчук Олександр (11 клас) - І місце (вчительНичипорук С.Г.)

     

    Екологія

    Шумук Ася (11 клас) - І місце (вчительБарабошко С.А.)

     

    Українськамова

    Петрів Оксана (8 клас) - І місце (вчительСахарчук О.Я.)

    КотушкоІрина (9 клас) -I місце (вчительЛевчик Н.Г.)

    Мощук Анна (9 клас) – II місце (вчитель Осадца С.Д.)

    НеродаСофія (10 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)

    Питюк Оксана (11 клас) - І місце (вчительСахарчук О.Я.)

     

     

    Хімія

    Ятчук Леся (10 клас) - І місце (вчительНичипорук М.М.)

    Ящук Богдан (11 клас) - І місце (вчительНичипорук М.М.)

    Мазяр Микита (9 клас) - 7 місце (вчительНичипорук М.М.)

    Гончарук Владислав (8 клас) - 8 місце (вчительНичипорук М.М.)

     

    Астрономія

    АндрійчукДмитро (10 клас) - І місце (вчитель Татарин О.П.)

    Мотрій Дмитро (11 клас) - І місце (вчитель Татарин О.П.)

     

    Біологія

    Поперецька Зоряна (8 клас) – Iмісце (вчитель Барабошко С.А.)

    Вознюк Ольга (9 клас) - ІІ місце (вчительБугаєв В.Б.)

    Жолнач Надія (10 клас) – II місце (вчитель Барабошко С.А.

    Питюк Оксана (11 клас) - І місце (вчительБарабошко С.А.)

     

    Фізика

    Березняк Тарас (7 клас) – Iмісце (вчитель Никитюк В.М.)

    Гончарук Владислав (8 клас) - ІIмісце (вчительДармофал П.О.)

    Сірук Павло (9клас) - IIмісце (вчительТатарин О.П.)

    ЛялюкАндрій (10 клас) - Імісце (вчитель Никитюк В.М.)

    Мотрій Дмитро (11 клас) - І місце (вчительДармофал П.О.)

     

    Англійськамова

    Кузьмич Юлія (8 клас) - І місце (вчитель Боярська л.І.)

    Томчук Максим (9клас) - ІІ місце (вчительНичипорук С.Г.)

    Шульга Юлія (10 клас) - І місце (вчительЧайковська Л.М.)

    Судник Констянтин (11 клас) - ІІ місце (вчительБоярська Л.І.)

     

    Трудовенавчання

    Бохотниця Богдан (11 клас) - І місце (вчительОсадца Р.С.)

    Демчук Олена (9 клас) - ІIIмісце (вчитель Федорович Н.М.)

    Мазярмикита (9клас) - ІІ місце (вчительОсадца Р.С.)

    Питюк Анастасія (10 клас) - І місце (вчитель Федорович Н.М.)

     

    Математика

    Дацюк Максим (6 клас) - I місце (вчитель Луцюк І.Р.)

    Березняк Тарас (7 клас) - III місце (вчительБатрашкіна А.В.)

    Гончарук Владислав (8 клас) – 5 місце (вчитель Поліщук Г.Ф.)

    Сірук Павло (9 клас) – 8 місце (Дацюк О.В.)

    Слупко Владислав (10 клас) - І місце (вчительЛуцюк І.Р.)

    Лящук Анастасія (11 клас) - І місце (вчительБатрашкіна А.В.)

     

    Інформатика

    Cлупко Олександр (10 клас) – II місце (вчитель Татарин О.П.)

    СахарчукДмитро (11 клас) - ІІI місце (вчитель Татарин О.П.)

     

    Географія

    Поперецька Зоряна (8 клас) - I місце (вчительЗагорська О.І.)

    ОмельчукКаріна (9 клас) – 7-8 місце (вчитель Корнелюк І.В.)

    ЛялюкАндрій (10 клас) - І місце (вчительКорнелюк І.В.)

    Питюк Оксана (11 клас) - І місце (вчительКорнелюк І.В.)

     

    Німецькамова

    Полубінський Дмитро (8 клас) - І місце (вчительБоярська С.О.)

    Тимчишина Христина (10 клас) - І місце (вчительБоярська С.О.)

     

    Економіка

    Питюк Оксана (11 клас) - І місце (вчительБугаєв В.Б.)

    Лящук Анастасія (11 клас) - ІI місце (вчитель Бугаєв В.Б.)

    Правознавство

    КотушкоІрина (9 клас) -I місце (вчительБоць В.М.)

    Тимчишина Христина (10 клас) - І місце (вчительБоць В.М.)

    Сафронова Діана (11 клас) - І місце (вчительБоць В.М.)

     

    Переможці