П`ятниця, 19.01.2018, 16:32
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 331
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 2
    Гостей: 1
    Користувачів: 1
    Admiral

    Олімпіади та конкурси

    Вітаємо переможців (учасників) обласних олімпіад, турнірів та конкурсів
    у 2017/2018 н.р. та їх наставників
     

    Обласна олімпіада з фізики

    Мельничук Антон (8 клас) - учасник (вчитель Никитюк В.М.)

    Паламарчук Назарій (9 клас) - учасник (вчитель Дармофал П.О.)

    Мороз Іван (10 клас) - учасник (вчитель Дацюк О.В.)

    Лялюк Андрій (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Никитюк В.М.)

     

    Обласна олімпіада з трудового навчання

    Тіхонова Наталія (9 клас) - учасник (вчитель Федорович Н.М.)

     

    Обласна олімпіада з правознавства

    Петрів Оксана (9 клас) - ІІІ місце (вчитель Боць В.М.)

    Котушко Ірина (10 клас) - учасник (вчитель Боць В.М.)

    Тимчишина Христина (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Боць В.М.)

     

    Обласна олімпіада з астрономії

    Мороз Іван (10 клас) - учасник (вчитель Дацюк О.В.)

    Лялюк Андрій (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Дацюк О.В.)

     

    Обласна олімпіада з англійської мови

    Франчук Олег (9 клас) - учасник (вчитель Боярська С.О.)

    Шульга Юлія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Чайковська Л.М.)

     

    Обласна олімпіада з екології

    Демчук Олена (10 клас) - учасник (вчитель Зубко І.М.)

     

    Обласна олімпіада з німецької мови

    Полубінський Дмитро (9 клас) - учасник (вчитель Боярська С.О.)

     

    Обласна олімпіада з хімії

    Поперецька Зоряна (9 клас) - учасник (вчитель Ничипорук М.М.)

    Ятчук Леся (11 клас) - учасник (вчитель Ничипорук М.М.)

     

    Обласна олімпіада з української мови

    Ривачук Анна (8 клас) - ІІІ місце (вчитель Бойко О.А.)

    Петрів Оксана (9 клас) - учасник (вчитель Сахарчук О.Я.)

    Мощук Анна (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Осадца С.Д.)

    Нерода Софія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Бойко О.А.)

     

    Обласна олімпіада з географії

    Юхимюк Яна (8 клас) - учасник (вчитель Корнелюк І.В.)

    Поперецька Зоряна (9 клас) - учасник (вчитель Загорська О.І.)

    Томчук Максим (10 клас) - учасник (вчитель Корнелюк І.В.)

    Лялюк Андрій (11 клас) - учасник (вчитель Корнелюк І.В.)

     

    Обласна олімпіада з польської мови

    Трачук Яна (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Ничипорук С.Г.)

     


    Обласний турнір юних географів
    ІІ місце 

    Мощук Анна, Нерода Софія, Одіон Ірина, Омельчук Каріна, Томчук Максим
    вчитель Корнелюк Ірина Василівна
     
    Нерода Софія, Одіон Ірина здобули ІІІ місце в індивідуальному рейтингу
     
    Обласний турнір юних хіміків 
    ІІ місце 
    Гончарук Владислав, Слупко Владілав, Тимчишина Христина, Шумчук Роман, Ятчук Леся
    вчитель Ничипорук Мирослава Мирославівна
    Тимчишина Христина здобула І місце в індивідуальному рейтингу
     
    Обласний турнір юних біологів 
    ІІІ місце 
    Лялюк Наталія, Мощук Анна, Нерода Софія, Одіон Ірина, Тимчишина Христина
    вчитель Барабошко Світлана Анатоліївна
    Нерода Софія здобула ІІІ місце в індивідуальному рейтингу
     
    Обласний турнір юних фізиків
    ІІІ місце 
    Андрійчук Дмитро, Левчук Роман, Лялюк Андрій,
    Слупко Владіслав, Тимчук Олександр, Тіхонов Андрій
    вчитель Никитюк Віктор Миколайович
     
     
    Обласний турнір юних математиків
    учасники 
    Жолнач Надія, Лялюк Андрій, Сахарчук Марія, Слупко Владіслав, Ятчук Леся
    вчитель Луцюк Ірина Ростиславівна
     

     
    Вітаємо переможців (учасників) районних олімпіад та конкурсів
    у 2017/2018 н.р. та їх наставників
     
    Районний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка
    Боярська Ірина (5 клас) - ІІІ місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Дудік Вікторія (6 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
     Мороз Марина (7 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
    Ривачук Анна (6 клас) - ІІ місце (вчитель Бойко О.А.)
    Петрів Оксана (9 клас) - І місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Котушко Ірина (10 клас) - І місце (вчитель Левчик Н.Г.)
    Шульга Юлія (11 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
     
    Районний конкурс з української мови ім. Петра Яцика
    Мороз Вероніка (3 клас) - І місце (вчитель Киричук І.Р.)
    Серединська Юлія (4 клас) - І місце (вчитель Деркач Н.В.)
    Лещук Дарія (5 клас) - І місце (вчитель Левчик Н.Г.)
    Дудік Вікторія (6 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Дацюк Максим (7 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Ривачук Анна (8 клас) - ІІ місце (вчитель Бойко О.А.)
    Петрів Оксана (9 клас) - І місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Мощук Анна (10 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Нерода Софія, (11 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
     
    Районна олімпіада з польської мови
    Трачук Яна (10 клас) - І місце (вчитель Ничипорук С.Г.)
    Котушко Ірина (10 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук С.Г.)
     
    Районна олімпіада з інформаційних технологій
    Мельничук Антон (8 клас) - І місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Лисиця Віталій (8 клас) - ІІ місце (вчитель Білогруд А.О.)
    Сірук Павло (10 клас) - ІІ місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Андрійчук Дмитро (11 клас) - 4 місце (вчитель Дармофал П.О.)
     
    Районна олімпіада з географії
    Юхимюк Яна (8 клас) - І місце (вчитель Корнелюк І.В.)
    Поперецька Зоряна (9 клас) - І місце (вчитель Загорська О.І.)
    Томчук Максим (10 клас) - І місце (вчитель Корнелюк І.В.)
    Лялюк Андрій (11 клас) - І місце (вчитель Корнелюк І.В.)
     
    Районна олімпіада з російської мови
    Михальчук Мирослав (9 клас) - І місце (вчитель Нирода Л.В.)
     
    Районна олімпіада з української мови
    Мороз Марина (7 клас) - 7 місце (вчитель Бойко О.А.)
    Ривачук Анна (8 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
    Петрів Оксана (9 клас) - І місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Мощук Віта (10 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Котушко Ірина (10 клас) - 4 місце (вчитель Левчик Н.Г.)
    Нерода Софія (11 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
     
    Районна олімпіада з інформатики
    Франчук Олег (9 клас) - І місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Слупко Владіслав (11 клас) - ІІ місце (вчитель Білогруд А.О.)
     
    Районна олімпіада з історії
    Лещук Юлія (8 клас) - 8 місце (вчитель Гапонюк М.В.)
    Ривачук Анна (8 клас) - 9 місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Вронська Ірина (9 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
    Мощук Анна (10 клас) - І місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Трачук Яна (10 клас) - ІІ місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Нерода Софія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Петрнеко В.В.)
     
    Районна олімпіада з екології
    Демчук Олена (10 клас) - І місце (вчитель Зубко І.М.)
     
    Районна олімпіада з німецької мови
    Полубінський Дмитро (9 клас) - І місце (вчитель Боярська С.О.)
     
    Районна олімпіада з хімії
    Мельничук Антон (8 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Поперецька Зоряна (9 клас) - І місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Сірук Павло (10 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Ятчук Леся (11 клас) - І місце (вчитель Ничипорук М.М.)
     
    Районна олімпіада з астрономії
    Мороз Іван (10 клас) - І місце (вчитель Дацюк О.В.)
    Лялюк Андрій (11 клас) - І місце (вчитель Дацюк О.В.)
     
    Районна олімпіада з фізики
    Гідзун Андрій (7 клас) - 5 місце (вчитель Дацюк О.В.)
    Мельничук Антон (8 клас) - І місце (вчитель Никитюк В.М.)
    Березняк Тарас (8 клас) - ІІ місце (вчитель Никитюк В.М.)
    Паламарчук Назарій (9 клас) - І місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Мороз Іван (10 клас) - І місце (вчитель Дацюк О.В.)
    Лялюк Андрій (11 клас) - І місце (вчитель Никитюк В.М.)
     
    Районна олімпіада з англійської мови
    Ривачук Анна (8 клас) - І місце (вчитель Чайковська Л.М.)
    Франчук Олег (9 клас) - І місце (вчитель Боярська С.О.)
    Томчук Максим (10 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук С.Г.)
    Шульга Юлія (11 клас) - І місце (вчитель Чайковська Л.М.)
     
    Районна олімпіада з біології
    Юхимюк Яна (8 клас) - І місце (вчитель Бугаєв В.Б.)
    Поперецька Зоряна (9 клас) - І місце (вчитель Барабошко С.А.)
    Лялюк Наталія (10 клас) - ІІ місце (вчитель Барабошко С.А.)
    Ятчук Леся (11 клас) - І місце (вчитель Барабошко С.А.)
     
    Районна олімпіада з правознавства
    Петрів Оксана (9 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
    Котушко Ірина (10 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
    Тимчишина Христина (11 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
     
    Районна олімпіада з економіки
    Сахарчук Марія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Бугаєв В.Б.)
     
    Районна олімпіада з трудового навчання
    Одіон Назарій (9 клас) - ІІ місце (вчитель Осадца Р.С.)
    Мороз Іван (11 клас) - І місце (вчитель Осадца Р.С.)
    Тіхонова Наталія (9 клас) - І місце (вчитель Федорович Н.М.)
    Питюк Анастасія (11 клас) - ІІ місце (вчитель Федорович Н.М.)
     
    Районна олімпіада з математики
    Зінчук Олександра (6 клас) - І місце (вчитель Луцюк І.Р.)
    Дацюк Максим (7 клас) - І місце (вчитель Луцюк І.Р.)
    Мельничук Антон (8 клас) - І місце (вчитель Лисиця О.В.)
    Франчук Олег (9 клас) - 4 місце (вчитель Лисиця О.В.)
    Сірук Павло (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Поліщук Г.Ф.)
    Слупко Владіслав (11 клас) - 4 місце (вчитель Луцюк І.Р.)