Субота, 15.12.2018, 22:27
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 348
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Переможці районних олімпіад та конкурсів 2018/2019 н.р

    Переможці районних олімпіад та конкурсів 2018/2019 н.р

     

    Конкурс юних інформатиків

    Номінація "Web-дизайн"
    Лисиця Віталій (9 клас) - І місце
    Мельничук Антон (9 клас) - ІІ місце

    Номінація "Офіс-менеджмент"
    Ривачук Анна (9 клас) - ІІІ місце

     

    Конкурс "Вірю в Україну, і в свій народ"

    Номінація "Комп'ютерна графіка"
    Мельничук Антон (9 клас) - І місце

    Номінація "Графіка"
    Скібіцька Юлія (11 клас) - І місце

    Номінація "Живопис"
    Павонська Анжела (8 клас) - ІІІ місце

     

    ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

     

    Польська мова

    Ящук Віталій (9 клас) - І місце (вчитель Ничипорук С.Г.)
    Лещук Юлія (9 клас) - ІІІ місце (вчитель Ничипорук С.Г.)
    Трачук Яна - І місце (вчитель Ничипорук С.Г.) 
     

    Російська мова

    Котушко Ірина (9 клас) - І місце (вчитель Бакун О.П.)
    Лещук Юлія (9 клас) - І місце (вчитель Бакун О.П.)

     

    Інформаційні технології

    Мороз Іван (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Матвійчук Вадим (8 клас) - ІІІ місце (вчитель Білогруд А.О.)

     

    Українська мова та література

    Дудік Вікторія (7 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Дацюк Максим (8 клас) - ІІІ місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Ривачук Анна (9 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
    Петрів Оксана (10 клас) - І місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Мощук Анна (11 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)

     

    Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика 

     

     

    Історія

    Дацюк Максим (8 клас) - І місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Шевчук Дмитро (9 клас) - 5 місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Шумчук Роман (10 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
    Мощук Анна (11 клас) - 5 місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Челядін Дарина (11 клас) - І місце (вчитель Зінчук Л.В.)

     

    Екологія

    Демчук Олена (11 клас) - І місце (вчитель Зубко І.М.)

     

    Німецька мова

    Вознюк Катерина (8 клас) - І місце (вчитель Боярська С.О.)

     

    Хімія

    Дацюк Максим (8 клас) - І місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Мельничук Антон (9 клас) - 7 місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Мартинюк Соломія (10 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Петрощук Вероніка (11 клас) - І місце (вчитель Ничипорук М.М.)

     

    Астрономія

    Шумчук Роман (10 клас) - І місце (вчитель Дацюк О.В.)
    Мороз Іван (11 клас) - І місце (вчитель Дацюк О.В.)