Субота, 20.10.2018, 09:24
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 345
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Районні олімпіади 2017/2018

    Вітаємо переможців (учасників) районних олімпіад та конкурсів
    у 2017/2018 н.р. та їх наставників
     
    Районний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка
    Боярська Ірина (5 клас) - ІІІ місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Дудік Вікторія (6 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Мороз Марина (7 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
    Ривачук Анна (6 клас) - ІІ місце (вчитель Бойко О.А.)
    Петрів Оксана (9 клас) - І місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Котушко Ірина (10 клас) - І місце (вчитель Левчик Н.Г.)
    Шульга Юлія (11 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
     
    Районний конкурс з української мови ім. Петра Яцика
    Мороз Вероніка (3 клас) - І місце (вчитель Киричук І.Р.)
    Серединська Юлія (4 клас) - І місце (вчитель Деркач Н.В.)
    Лещук Дарія (5 клас) - І місце (вчитель Левчик Н.Г.)
    Дудік Вікторія (6 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Дацюк Максим (7 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Ривачук Анна (8 клас) - ІІ місце (вчитель Бойко О.А.)
    Петрів Оксана (9 клас) - І місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Мощук Анна (10 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Нерода Софія, (11 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
     
    Районна олімпіада з польської мови
    Трачук Яна (10 клас) - І місце (вчитель Ничипорук С.Г.)
    Котушко Ірина (10 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук С.Г.)
     
    Районна олімпіада з інформаційних технологій
    Мельничук Антон (8 клас) - І місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Лисиця Віталій (8 клас) - ІІ місце (вчитель Білогруд А.О.)
    Сірук Павло (10 клас) - ІІ місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Андрійчук Дмитро (11 клас) - 4 місце (вчитель Дармофал П.О.)
     
    Районна олімпіада з географії
    Юхимюк Яна (8 клас) - І місце (вчитель Корнелюк І.В.)
    Поперецька Зоряна (9 клас) - І місце (вчитель Загорська О.І.)
    Томчук Максим (10 клас) - І місце (вчитель Корнелюк І.В.)
    Лялюк Андрій (11 клас) - І місце (вчитель Корнелюк І.В.)
     
    Районна олімпіада з російської мови
    Михальчук Мирослав (9 клас) - І місце (вчитель Нирода Л.В.)
     
    Районна олімпіада з української мови
    Мороз Марина (7 клас) - 7 місце (вчитель Бойко О.А.)
    Ривачук Анна (8 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
    Петрів Оксана (9 клас) - І місце (вчитель Сахарчук О.Я.)
    Мощук Віта (10 клас) - І місце (вчитель Осадца С.Д.)
    Котушко Ірина (10 клас) - 4 місце (вчитель Левчик Н.Г.)
    Нерода Софія (11 клас) - І місце (вчитель Бойко О.А.)
     
    Районна олімпіада з інформатики
    Франчук Олег (9 клас) - І місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Слупко Владіслав (11 клас) - ІІ місце (вчитель Білогруд А.О.)
     
    Районна олімпіада з історії
    Лещук Юлія (8 клас) - 8 місце (вчитель Гапонюк М.В.)
    Ривачук Анна (8 клас) - 9 місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Вронська Ірина (9 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
    Мощук Анна (10 клас) - І місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Трачук Яна (10 клас) - ІІ місце (вчитель Зінчук Л.В.)
    Нерода Софія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Петрнеко В.В.)
     
    Районна олімпіада з екології
    Демчук Олена (10 клас) - І місце (вчитель Зубко І.М.)
     
    Районна олімпіада з німецької мови
    Полубінський Дмитро (9 клас) - І місце (вчитель Боярська С.О.)
     
    Районна олімпіада з хімії
    Мельничук Антон (8 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Поперецька Зоряна (9 клас) - І місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Сірук Павло (10 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук М.М.)
    Ятчук Леся (11 клас) - І місце (вчитель Ничипорук М.М.)
     
    Районна олімпіада з астрономії
    Мороз Іван (10 клас) - І місце (вчитель Дацюк О.В.)
    Лялюк Андрій (11 клас) - І місце (вчитель Дацюк О.В.)
     
    Районна олімпіада з фізики
    Гідзун Андрій (7 клас) - 5 місце (вчитель Дацюк О.В.)
    Мельничук Антон (8 клас) - І місце (вчитель Никитюк В.М.)
    Березняк Тарас (8 клас) - ІІ місце (вчитель Никитюк В.М.)
    Паламарчук Назарій (9 клас) - І місце (вчитель Дармофал П.О.)
    Мороз Іван (10 клас) - І місце (вчитель Дацюк О.В.)
    Лялюк Андрій (11 клас) - І місце (вчитель Никитюк В.М.)
     
    Районна олімпіада з англійської мови
    Ривачук Анна (8 клас) - І місце (вчитель Чайковська Л.М.)
    Франчук Олег (9 клас) - І місце (вчитель Боярська С.О.)
    Томчук Максим (10 клас) - ІІ місце (вчитель Ничипорук С.Г.)
    Шульга Юлія (11 клас) - І місце (вчитель Чайковська Л.М.)
     
    Районна олімпіада з біології
    Юхимюк Яна (8 клас) - І місце (вчитель Бугаєв В.Б.)
    Поперецька Зоряна (9 клас) - І місце (вчитель Барабошко С.А.)
    Лялюк Наталія (10 клас) - ІІ місце (вчитель Барабошко С.А.)
    Ятчук Леся (11 клас) - І місце (вчитель Барабошко С.А.)
     
    Районна олімпіада з правознавства
    Петрів Оксана (9 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
    Котушко Ірина (10 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
    Тимчишина Христина (11 клас) - І місце (вчитель Боць В.М.)
     
    Районна олімпіада з економіки
    Сахарчук Марія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Бугаєв В.Б.)
     
    Районна олімпіада з трудового навчання
    Одіон Назарій (9 клас) - ІІ місце (вчитель Осадца Р.С.)
    Мороз Іван (11 клас) - І місце (вчитель Осадца Р.С.)
    Тіхонова Наталія (9 клас) - І місце (вчитель Федорович Н.М.)
    Питюк Анастасія (11 клас) - ІІ місце (вчитель Федорович Н.М.)
     
    Районна олімпіада з математики
    Зінчук Олександра (6 клас) - І місце (вчитель Луцюк І.Р.)
    Дацюк Максим (7 клас) - І місце (вчитель Луцюк І.Р.)
    Мельничук Антон (8 клас) - І місце (вчитель Лисиця О.В.)