Понеділок, 26.02.2018, 06:11
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 335
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2018 » Лютий » 4 » Підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 н.р.!
    18:41
    Підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 н.р.!

    Щороку у січні-лютому управління освіти, молоді та спорту Волинської ОДА проводить ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 

    Локачинський район та ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" на обласних олімпіадах  2017/2018 н.р. представляли 24 учні навчального закладу, окремі з яких брали участь в олімпіадах з двох чи трьох предметів: Мельничук Антон (8-А) – фізика, математика; Юхимюк Яна (8-А) – географія, біологія; Петрів Оксана (9-А) – правознавство, українська мова та література; Поперецька Зоряна (9-А) – хімія, географія, біологія; Мощук Анна (10-А) – українська мова та література, історія; Мороз Іван (10-А) – фізика, астрономія; Котушко Ірина (10-Б) – правознавство, російська мова та література; Лялюк Андрій (11-А) – фізика, астрономія, географія; Ятчук Леся (11-А) – хімія, біологія. 14 учнів ОНЗ брали участь в обласних олімпіадах вперше. Підготовку до участі в обласних олімпіадах здійснювали 23 педагоги. 

    Всього в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні нашої школи здобули 16 перемог з 11 навчальних дисциплін.

    Найбільше призових місць здобули гімназисти в обласній олімпіаді з української мови та літератури: Ривачук Анна (8-А), ІІІ місце (вчитель Бойко О.А.), Петрів Оксана (9-А), ІІІ місце (вчитель Сахарчук О.Я.), Мощук Анна (10-А), ІІІ місце (вчитель Осадца С.Д.) та Нерода Софія (11-Б), ІІІ місце (вчитель Бойко О.А.).

    По 2 призових місця вибороли учні ОНЗ в обласних олімпіадах з правознавства та біології: Петрів Оксана (9-А), ІІІ місце, Тимчишина Христина (11-Б), ІІІ місце (вчитель Боць В.М.); Юхимюк Яна (8-А), ІІІ місце (вчитель Бугаєв В.Б.) та Поперецька Зоряна (9-А), ІІІ місце (вчитель Барабошко С.А.).

    По одному призовому місцю здобули вихованці ОНЗ в обласній олімпіаді з фізики – Лялюк Андрій (11-А), ІІІ місце (вчитель Никитюк В.М.); астрономії – Лялюк Андрій (11-А), ІІІ місце (вчитель Дацюк О.В.); англійської мови – Шульга Юлія (11-Б), ІІІ місце (вчитель Чайковська Л.М.); польської мови – Трачук Яна (10-Б), ІІІ місце (вчитель Ничипорук С.Г.), математики – Дацюк Максим (7-А), ІІІ місце (вчитель Луцюк І.Р.), російської мови – Котушко Ірина (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Бакун О.П.); історії – Мощук Анна (10-А), ІІІ місце (вчитель Зінчук Л.В.); інформатики – Франчук Олег (9-А), ІІІ місце (вчитель Дармофал П.О.).

    Вітаємо учасників та призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та їх наставників і бажаємо подальших успіхів в інтелектуальних змаганнях.
     

    Обласна олімпіада з фізики

    Лялюк Андрій (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Никитюк В.М.)

     

    Обласна олімпіада з правознавства

    Петрів Оксана (9 клас) - ІІІ місце (вчитель Боць В.М.)

    Тимчишина Христина (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Боць В.М.)

     

    Обласна олімпіада з астрономії

    Лялюк Андрій (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Дацюк О.В.)

     

    Обласна олімпіада з англійської мови

    Шульга Юлія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Чайковська Л.М.)

     

    Обласна олімпіада з української мови

    Ривачук Анна (8 клас) - ІІІ місце (вчитель Бойко О.А.)

    Петрів Оксана (9 клас) - ІІІ місце (вчитель Сахарчук О.Я.)

    Мощук Анна (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Осадца С.Д.)

    Нерода Софія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель Бойко О.А.)

     

    Обласна олімпіада з польської мови

    Трачук Яна (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Ничипорук С.Г.)

     

    Обласна олімпіада з математики

    Дацюк Максим (7 клас) - ІІІ місце (вчитель Луцюк І.Р.)

     

    Обласна олімпіада з російської мови

    Котушко Ірина (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Бакун О.П.)

     

    Обласна олімпіада з історії

    Мощук Анна (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Зінчук Л.В.)

     

    Обласна олімпіада з біології

    Юхимюк Яна (8 клас) - ІІІ місце (вчитель Бугаєв В.Б.)

    Поперецька Зоряна (9 клас) - ІІІ місце (вчитель Барабошко С.А.)

     

    Обласний конкурс "Срібні дзвіночки"

    Петренко Софія (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Сірук ГВ.)

     

    Обласна олімпіада з інформатики

    Франчук Олег (9 клас) - ІІІ місце (вчитель Дармофал П.О.)

     

    Переглядів: 73 | Додав: Admiral | Рейтинг: 0.0/0